O nás

  

V přírodě existují čtyři živly, čtyři světové strany, čtvero ročních období. I my jsme 4. Každá jiná, ale všechny jsme tu pro vaše děti...

Mgr. Pavla Šandová

Vedoucí učitelka/průvodkyně LMŠ Bobulka

Pracovat v lesní školce byl můj sen. Přírodu považuji za nejen podnětné prostředí pro učení, ale to nejcennější kolem nás, co je potřeba chránit. Vystudovala jsem střední pedagogickou školu obor učitelství pro mateřské školy, a před pár lety magisterský obor na Pedagogické fakultě UK v Praze. S více než dvacetiletou praxí jako učitelka mateřské školy mohu pozorovat, jak se mění předškolní vzdělávání, a není mi lhostejné, jakým směrem se může ubírat. Nejen z těchto důvodů jsem členkou Asociace předškolní výchovy a členkou krajského metodického kabinetu Předškolního vzdělávání za oblast hlavní město Praha. Moje motto zní : " Dobrá školka má naplňovat  především potřeby dětí, ne společnosti. Děti se mají učit  pomocí prožitků,  ne zážitků." 

Když netrávím čas s dětmi, věnuji se rodině, studuji doktorský program na PedF UK, předcvičuji pilates, nebo pořádám sportovní  tábory v Krkonoších. Miluji hory. Držím se hesla " S úsměvem jde všechno líp", a důležité je mít dobrý tým dobrých lidí..


Bc. Hana Baborovská

učitelka / průvodkyně

Práci s předškolními dětmi se věnuji přes deset let, a velice mne baví a naplňuje. Odjakživa trávím ráda čas s dětmi, ať už to byly děti z rodiny, nebo během mnoha hlídání, či organizací dětských oslav, kterými jsem si během studií přivydělávala. Myslím si, že děti nás mohou též mnohému naučit, především čistému pohledu na svět, umění radovat se a žít přítomným okamžikem. Nástupem do lesní školky Bobulky se mi splnil sen. Sen o místě, kam se těším a očekávám s radostí co nám přinese nový den. Zdejší geniální fúze lesní a tradiční pedagogiky je díky fyzickým podmínkám školky naprosto jedinečná, stejně tak jako děti, které ji navštěvují. Přírodu miluji, a jsem šťastná, že i v srdci velkoměsta je možné vzdělávat děti venku. Je mi velikou ctí a potěšením, že mohu být této úžasné a skvělé instituce součástí.Markéta Meisnerová

asistentka pedagoga


Jmenuji se Markéta, a jsem velmi ráda, že mohu být pedagogický asistent v naší lesní školce. Kurz asistenta pedagoga jsem absolvovala v roce 2022, a to proto, že být s dětmi, věnovat se jim a učit je, mě vždycky naplňovalo. Zároveň moc ráda trávím čas v přírodě, takže mít možnost být každý den s dětmi venku mi přináší každodenní radost. Jinak jsem vyučená zahradnice, a dlouhou dobu jsem pracovala v Botanické zahradě Praha, kde jsem se starala nejen o květiny, ale také o učně ze středních škol, a také vymýšlela program pro mladší děti.
Když netrávím čas ve školce s našimi dětmi, tak se ho snažím trávit aktivně venku s mým pejskem, moji rodinou.  Také ráda trávím čas na chatě, kde se věnuji své zahrádce. 


Anna Cvejnová

chůva, asistentka, pracovnice úklidu

V naší školce se starám o to, aby zde bylo uklizeno a čisto. Vystudovala jsem kurz asistenta pedagoga, a tak pracuji  na pozici, která zahrnuje pomoc s dětmi, individuální přístup těm, kteří to potřebují. Mám ráda přírodu, zpívání a plavání. Pocházím z Moravy, odkud jsem se přestěhovala před 13 lety. Mám dlouholeté zkušenosti ve školství. Práce s dětmi mne baví, a považuji za důležité, aby ve školce byla nejen dobrá parta , ale i dobrá nálada.

2020 Lesní mateřská škola Bobulka
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!